Power Czat proponuje maksimum rozrywki oraz wiele innych możliwości. Stwórz własny profil, dodaj do niego swoje zdjęcia i filmy. W ten sposób daj się poznać innym osobom z kraju i ze świata. Zapraszamy na Power Czat w portalu Era Omnix.


Międzynarodowy czat
Poznaj nowych przyjaciół w swojej okolicy lub z całego świata. Z Power Czat możesz poznawać nowych przyjaciół bez względu na miejsce lub kraj ich pochodzenia. Po prostu wybierz kraj, z którym chcesz nawiązać rozmowę i Power Czat Was połączy.

1Stwórz swój profil
Pokaż swoje zdjęcia i filmy wszystkim znajomym i pozostałym użytkownikom. Zbuduj swój własny profil w Power Czat i wyślij MMS ze swoimi zdjęciami lub filmami na numer 900020 (koszt tylko 61 groszy brutto!). W ten sposób wszyscy dookoła lepiej Cię poznają a rozmowa stanie się bardziej urozmaicona.

2Zdjęcia
Udostępnij swoje zdjęcia innym użytkownikom lub tylko wybranym znajomym. Zobacz twarz osoby, z którą rozmawiasz lub pokaż, co się dzieje w Twoim życiu. Wszystkie zdjęcia są sprawdzane przez naszych moderatorów. Swoje zdjęcia wysyłaj w wiadomości MMS na numer 900020 (koszt 0,61 zł brutto).

3Filmy
Życie w ruchu. Nagraj swój własny film za pomocą telefonu komórkowego i wyślij go do Power Czat. Opublikuj film w swoim profilu, żeby wszyscy znajomi mogli obejrzeć jak żyjesz. Albo po prostu dla rozrywki oglądaj filmy innych użytkowników. Wszystkie filmy są sprawdzane przez naszych moderatorów. Swoje filmy wysyłaj w wiadomości MMS na numer 900020 (koszt 0,61 zł brutto).

5Jak wejść na czata?
Aby dołączyć do dyskusji, wejdź na wap.eraomnix.pl w telefonie. Wybierz zakładkę "Kontakt", następnie "Power Czat".